Tarptautiniai projektai

Kultūros kryžkelėse

Lapkričio mėnesį mūsų Gimnazijoje startavo naujas projektas “Kultūros kryžkelėse”, vykdomas kartu su JAV Šv. Pranciškaus katalikiška mokykla. Visą lapkritį vyko mokytojų susitikimai, konsultacijos, buvo derinami susitikimų formatas ir medžiaga.

Daugiau informacijos: https://www.santara.kaunas.lm.lt/projektai/kulturos-kryzkelese/

Tęsiamas projektinis darbas.

Abiejų mokyklų mokiniai buvo suskirstyti į bendradarbiavimo grupes ir turėjo atlikti darbą pagal knygą „Prisiminimų lagaminas“. Tęsiant Holokausto temą 2 T mokiniai Martynas Geležiūnas ir Adrianas Bagdonavičius atliko projektinį darbą Holokausto atminimas Kaune.

Siekiant geriau supažindinti  mokinius iš JAV 1T mokinė Miglė Kertenytė pristatė kūrybinį darbą „Kauno gatvės menas“

Migle Kertenyte 1t Street art work around Kaunas

Dainos ir šokiai

Džiaugiamės, kad šiais mokslo metais tęsiame bendradarbiavimą su Černivci miesto licėjumi “Prestižas”. Šių metų projekto tema- “Dainos ir šokiai”. Projekto metu

mokiniai ruoš kūrybinę medžiagą, pristatys Lietuvos muzikinę kultūrą, susipažins  su Ukrainos muzikine kultūra.

Daugiau informacijos: https://www.santara.kaunas.lm.lt/projektas-dainos-ir-sokiai/

Trečiasis projekto etapas: https://www.santara.kaunas.lm.lt/projektas-dainos-ir-sokiai-2/

Mūsų Gimnazija siunčia solidarumo žinutę mūsų partneriams iš Ukrainos.

Ukraina!Martyna Baliukaitė 3kl

Tęsiame darbą projekte “Dainos ir šokiai”. Šį kartą pristatėme tautinius kostiumus, o kad lengviau būtų papasakoti apie juos, pasidalinome mūsų gimnazijos mokinių nuotraukomis. Dėkojame “Santariečių” šokėjoms už sutikimą pabūti “modeliais”.

20220428_105615

Tarpkultūriniai ryšiai

Tradiciškai bendradarbiaujame su Amšteteno (Austrija) mokykla. Šiemet kartu vykdome naują projektą – tai projektas “Tarpkultūriniai ryšiai”. Projekto metu mokiniai susipažins su Austrijos ir Lietuvos kultūrų skirtumais. Gruodžio 14 dieną buvo organizuotas pirmas susitikimas (TEAMS platformoje).

Daugiau informacijos apie projektą:  https://www.santara.kaunas.lm.lt/siemet-kartu-su-austrijos-mokykla-vykdome-nauja-projekta-tarpkulturiniai-rysiai/

PROJEKTINĖ GRUPĖ KELIAVO Į VIENĄ: Daugiau informacijos

Vykdydami projektą “Tarpkultūriniai ryšiai”, nusprendėme supažindinti Austrijos draugus su mums svarbiomis šventėmis atvirukų pagalba: dailės pamokų metu juos sukūrėme, o anglų kalbos pamokų metu parašėme paaiškinimus. Buvo labai smagu pamatyti, kai geriausi darbai, išsiųsti paštu, papuošė klasę Amšteteno ( Austrija) mokykloje. Dėkojame dailės mokytojai Editai už pagalbą.

IMG-20220318-WA0000 (1)

Iš Austrijos į Lietuvą – su meile ir šiluma!
Labai smagu, kai partnerystė tarp mokyklų perauga į šiltus draugiškus  santykius. Taip atsitiko ir su mūsų Austrijos partneriais- jie paruošė mūsų gimnazijai malonią staigmeną- gavome siuntinuką su sveikinimais Šv. Velykų proga! O projektinė grupė kartu su mokytoja džiaugėsi mokinių sukurtomis ir atsiųstomis gėlėmis- pavasario ir atgimimo simboliais! Gėlės papuošė anglų kalbos kabinetą.

Anglų kalbos pamokos kitaip

Šiais mokslo metais tęsiame bendradarbiavimą su Prekybos ir Komercijos koledžu (Kijevo Universiteto padalinys). Pernai inicijuotas projektas “IQ cuisine” įkvėpė mus dalyvauti daugiakalbio (multilingual) klubo veiklose. Šiemet tęsiame šias veiklas ir dalinamės Kalėdų šventinio  hakatono akimirkomis bei paruoštu atviruku. Santariečiai pasidalino Kalėdinių tradicijų pristatymu.
Sveikinimas:
Литва_привітання

Erasmus+ "Kultūrų įvairovė"

2021-1-30 Startavo mokytojų kvalifikacijos tobulinimo projektas “Kultūrų įvairovė”. Kviečiame mokytojus teikti paraiškas mobilumams. Atkreipiame dėmesį, kad pateikiant paraišką, būtina užpildyti EUROPASS CV formą.

Skelbiama mokytojų erasmus+ stažuotės atranka Slovėnijoje.

kviečiame teikti paraiškas numatomam kovo 20 -25 dienomis mobilumui (darbo stebėjimas) slovėnijoje.

Skelbiama mokytojų erasmus+ stažuotės atranka Portugalijoje.

Kviečiame teikti paraiškas numatomam liepos 31 – rugpjūčio 5 dienomis mobilumui (kursai) Portugalijoje.

Skelbiama mokytojų erasmus+ stažuotės atranka Turkijoje.

Kviečiame teikti paraiškas numatomam rugsėjo mėn. ( 2022.09- 25 – 2022 -09- 30) 5 dienų mobilumui (darbo stebėjimas) Turkijoje.

Dokumentai pildymui:

Projekto etapai:

2022-02-14 – 2022-02-18 buvo sėkmingai įvykdytas pirmas projekto KA122-SCH-9BBA69C1 etapas. Plačiau.

2022-03-20 – 2022-03-25 buvo sėkmingai įvykdytas antras projekto KA122-SCH-9BBA69C1 mobilumas. Plačiau

2022-07-30 – 2022-08-05 buvo sėkmingai įvykdytas trečias projekto KA122-SCH-9BBA69C1 mobilumas. Plačiau

Erasmus + projektas " Hanse Buch"

Kauno ” Santaros ” gimnazija Erasmus + projekte ” Hanse Buch” dalyvauja nuo 2021 metų.  Dalyvaujančios šalys: Gesamtschule Emmerich am Rhein Emmerich / Vokietija/ Geschwister-Prenski-Schule   Lübeck/ Vokietija/, II Liceum Ogolnoksztalcace w Gdansku / Lenkija/, Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Harderwijk en omstreken Harderwijk / Nyderlandai/ ir MUNICIPALITY OF HAFNARFJORDUR Iceland Hafnarfjordur / islandija/.