Suvienykime širdis gerumui ir santarvei!
Let's unite our hearts for the sake of kindness and harmony!

MANO DIENYNAS

Prie dienyno sistemos prisijungti galite čia Prisijungimas

PAMOKŲ LAIKAS

Gimnazijos pamokų laiką galite rasti paspaudę čia.

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

Gimnazijos pamokų tvarkaraštis.

SKIRKITE 2%

Jūsų parama gimnazijai – 2% GPM. Platesnė informacija.

MOKINIŲ PRIĖMIMAS

Mokinių priėmimo tvarką ir salygas galite rasti apraše.

Geros mokyklos koncepcija

GM.logo

Lankytojai   Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Vadovaujantis Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 6 d. sprendimu Nr. T-33 elektroninis prašymų dėl priėmimo į mokyklas pateikimas po birželio 3 dienos nėra galimas.
Popieriniai prašymai dėl priėmimo į Kauno „Santaros“ gimnaziją teikiami gimnazijos raštinėje darbo dienomis 8.00 - 16.30 val.
Mokinių priėmimas vykdomas visus metus.

New Project

Vasario 7 dieną 18 val. vyks dvyliktokų šimtadienio šventė. („Park Inn“ salėje, Donelaičio g. 27).

Kvietimas-kovo
VBE_100
IT_klase_1

Gimnazijoje veikia IT ir EKONOMIKOS LABORATORIJA

Gimnazija is virsaus
santara-naujiena
06
Vas
KOLEGIALAUS MOKYMOSI, ASMENINIOMEISTRIŠKUMO MODELIS „IEŠKOK GERIAUSIO“ KAUNO „SANTAROS“ GIMNAZIJOJE

2020 metų vasario 17 diena,  Bendradarbiavimo erdvė 9.00 – 13.00 val. Kvalifikacijos tobulinimo tikslas – sudaryti sąlygas ir skatinti gimnazijos pedagoginius darbuotojus įgyti ir plėtoti savo kompetencijas siekiant užtikrinti aukštą švietimo kokybę, tobulinti pedagoginių darbuotojų kompetencijas, įgyti lyderystės kompetencijų, siekiant švietimo kokybės. Kvalifikacijos tobulinimo uždaviniai: skatinti, kad mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai įgytas žinias ir gebėjimus aktyviai taikytų […]

New Project
05
Vas
Vasario 6 d. Tarptautinė saugesnio interneto diena

Ar asmenine informacija vaikas pasidalino su asmeniu, kurio jis niekada nėra sutikęs akis į akį? Išsiaiškinkite, ką vaikas žino apie asmenį, kuris juo pasinaudojo. Paklauskite, ar vaikas jautėsi nepatogiai, buvo bauginamas ar gąsdinamas. Jei vaiko buvo prašoma pasidalinti intymiomis nuotraukomis ar vaizdo įrašu arba, jei buvo reikalaujama pinigų, būtina nedelsiant kreiptis į policiją.   Ar […]

received_161909428555948
28
Sau
Tarptautinė turizmo paroda “ADVENTUR 2020”

Sausio 24d. grupė Kauno “Santaros” gimnazijos mokinių ir geografijos  mokytoja  Jolanta Karčiauskienė bei technologijų mokytoja Eugenja Bitkeviečienė dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje  “ADVENTUR 2020” . Jos metu vyko ir geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Šių metų parodos tema ir akcentu tapo sveikatos turizmas. Paroda ADVENTUR 2020 veikė keturiose teminėse salėse: „Keliauk Lietuvoje“, „Autentiška Lietuva”, „Atrask pasaulį” ir kt  Nacionalinė turizmo skatinimo […]

SVEIKINIMAI

80298620_2738059746217184_3977083915880890368_n (1)
18
Gru
Sveikiname kompiuterinio monopolio turnyro nugalėtojus Kauno mieste

Sveikiname Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kompiuterinio monopolio turnyro nugalėtojus Kauno mieste: Augustas Činga (II A kl.), užėmus I-ąją vietą, Lauryną Kertenį (I B kl.) užėmus II-ąją vietą, Pauliną Jakutavičiūtę (I A kl.) – užėmus III-čią vietą.

Sveikinimas-J
27
Rgs
Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas

Sveikiname 4c klasės gimnazistę AMANDĄ GANSAUSKAITĘ Tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse laimėjus 3-ąją vietą. Dailės, braižybos mokytojas ekspertas Juozas Kvietinskas.

sveikinimas
10
Rgs
Kauno miesto jaunasis sportininkas

Sveikiname 1a klasės gimnazistą GEDIMINĄ VANSEVIČIŲ tapus 53-iųjų Tarptautinių vaikų žaidynių futbolo varžybų nugalėtoju.
Nuoroda – https://www.facebook.com/kaunosavivaldybe/posts/2482380528488431