Parama gimnazijai

Mieli tėveliai,

Gimnazijos bendruomenė dėkoja už 2 procentus Jūsų pajamų – puikią finansinę paramą. Jūsų dėka gimnazija kiekvienais metais tampa modernesnė, labiau atitinkanti tėvų ir mokinių lūkesčius.

Mieli tėveliai,

Tikėdamiesi supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir maloniai kviečiame iki š.m. gegužės 1 dienos skirti 2 procentus pajamų mokesčio Kauno „Santaros“ gimnazijai. Jūsų parama labai reikalinga visai gimnazijos bendruomenei, kad galėtume modernizuoti mokymosi ir laisvalaikio erdves. Norime, kad mokiniams gimnazijoje būtų jauku, miela ir smagu.

Jums nutarus 2 proc. savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialią  FR0512 versijos 3 formą  (elektroniniu būdu arba asmeniškai).

Prašymą galite pateikti tokiais būdais:

• FR0512 versijos 03 formą galite užpildyti ir pasinaudodami elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt;
  • įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui;
  • siųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Prašome Jūsų užpildyti formą FR0512 versija 03 ir ją pateikti Jums patogiu būdu:

Prašymą galima pateikti ir per e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).

Rekvizitai 2 proc. paramai:
Paramos gavėjo tipas: 2.
Paramos gavėjo identifikacijos Nr. (kodas): 190139844
Paramos gavėjo pavadinimas: Kauno „Santaros“ gimnazija
Buveinė: Baltų p. 51, Kaunas.

Gimnazijos rekvizitai:
Paramos gavėjo pavadinimas: Kauno „Santaros“ gimnazija;
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas):  190139844;
Buveinės adresas: Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Galintiems paremti gimnaziją papildomai:
Banko pavadinimas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: A. s. LT077044060002962255

Iškilus klausimams skambinkite ar rašykite mums:
Tel. / faks.: (8-37) 377539
El. paštas: santarosvm@santara.kaunas.lm.lt

Ačiū už norą kartu kurti jaukumą mūsų vaikams.

Direktorė Asta Karlienė
Gimnazijos taryba ir bendruomenė

Leidyklos „Terra Publica“ dovana

VšĮ „Terra Publica“ Kauno „Santaros“ gimnazijai skyrė paramą knygomis „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti“ (5 vnt.). Džiaugiamės galėdami vartoti knygose sudėtą informaciją. Nuoširdžiai dėkojame leidyklai.

2016-03-03 12.29.30