Pasiekimai

2021/2022 M.M. METINIO PIRMŪNAI

I klasės

II klasės

1. Kipras Juodis, II IT kl.

III klasės

1. Eva Ivanauskaitė, III A kl.
  2. Sandra Janulevičiūtė, III A kl.
  3. Arnas Kistienas, III C kl.

IV klasės

Klasių metraščiai „Aš užaugau „Santaroje“

„Santaros“ garbės 2022 m. nominantai

III laipsnio „Santaros“ garbės premijos nominantai:

1)Alya Abou Amra, IV A klasė, gimnazijos moksleivių parlamento pirmininkė, atstovavusi gimnaziją ne tik Kauno mieste, Lietuvos respublikoje, bet ir Europoje.

2) Justinas Strolis, III c klasė, Harvardo programos dalyvis, 33 – asis Europoje, „Best in English“ konkurse.

3) Marius Venslavičius 2t , Martynas Geležiūnas 2t, Milda Bendžiūtė 1t, Julijus Pečiulionis 1t – nugalėtojai tarptautiniame jaunųjų vertėjų konkurse „Tavo žvilgsnis“.

4) Lukas Kmieliauskas 2e, Gustas Užkuraitis 2e, Lukas Lee 2e, Marius Variakojis 2e klasė. Šių vaikinų sukurta jaunoji bendrovė Kauno regione užėmė I vietą, nominuota Europietiškiausia jaunąja bendrove.Taip pat, Kalėdinės mugės eXpo metu nominuota kaip tvariausia bendrovė, Nacionalinės eXpo 2022 jaunųjų bendrovių mugės nominacija – „Metų Inovacija 2022“.

5) Adrianas Bagdonavičius 2t, Gustė Pirinauskaitė 2t, Auksė Ramonaitė 2t klasė. Šie moksleiviai garsino gimnazijos vardą   dalyvaudami tarptautiniame projekte „Kultūros kryžkelės“.

6) Aida Klebonaitė, 1s klasė. Ši moksleivė   dalyvavo tarptautiniame dainų konkurse „ Kaunas – laisvės miestas“, Kauno miesto ir rajono moksleivių dainų konkurse, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Savo kūrybos dainą pristatė Kauno miesto moksleivių autorinės dainos festivalyje bei buvo nominuota – „Metų alternatyva 2022“.

7) Antonis Gurskas, 4a klasė, chemijos olimpiados prizininkas.

8) Raimonda Vasiliauskaitė, 1It klasė. Ši moksleivė aktyviai dalyvavo mokinių kūrybinių darbų projektuose ir konkursuose.

9) Andželika Gripkauskaitė, 4a klasė. Ši moksleivė  fotografijos projekto –plenero „Skrydis virš Kauno“ dalyvė.

10) Emilija Tarūtaitė, 4b klasė. Ši moksleivė – Vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos konkurso – festivalio „Aušrovizija 2022“  3 vietos nugalėtoja.

11) Rytis Tamošiūnas, 1 it klasė. Šis moksleivis apdovanojamas už aktyvią veiklą, gimnazijos vardo garsinimą, pagalbą organizuojant gimnazijos renginius.

II laipsnio „Santaros garbė“ premijos nominantai:

1)Arnas Konovalenko, II E klasės mokinys, Kauno miesto jaunųjų filologų konkurse užėmęs II vietą, taip pat, dalyvavęs respublikiniame „Antikos žinių“ konkurse.

2) Sandra Janulevičiūtė, III a klasė. Sandra respublikinio „Demokratijos žinių“ konkurso finalininkė, kelionės į Europos Parlamentą laimėtoja.

I laipsnio „Santaros“ garbė premijos nominantė:

Eva Ivanauskaitė,  III a klasė, „Juvenes Translatores“ 2021-2022 m. geriausias vertimas Lietuvoje.