Mokinių priėmimas

Mokiniai į „Santaros” gimnaziją priimami ir klasių komplektai sudaromi vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. kovo 24 d. sprendimu Nr. T-98 “Dėl Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų asmenims priimti mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo programas, pagrindinio ugdymo programos I ir II dalis priskyrimo” ir

2020 m. kovo 24 d. sprendimu Nr. T-99 „Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 6 d. sprendimo Nr. T-33 „Dėl priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“.

Vadovaujantis Kauno m. savivaldybės tarybos 2020 m. kovo 27 d. įsakymu Nr. 35-81 prašymai pradėti mokytis 2020 – 2021 m.m. pradedami registruoti per informacinę sistemą nuo 2020 m. balandžio 15 d. 12.00 val. iki gegužės 31 d. arba, karantinui pasibaigus, teikiant tiesiogiai gimnazijos raštinėje darbo dienomis 8.00 – 16.30 val. Informacija teikiama telefonu (8 37) 377539, mob.+370 61001201, arba el. paštu santarosvm@santara.kaunas.lm.lt.

Prašymo padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

priemimasmok

Būsimų 1-ųjų (9) ir 2-ųjų (10) klasių mokiniams siūlome pasirinkti vieną iš ugdymo(si)  krypčių:

Lyderių universitetinė klasė

Lyderiu

Lyderiu1

Pirmumo teisė pradėti mokytis „Santaros“ gimnazijoje

Pradėti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį pirmumo teise priimami asmenys, kurių gyvenamoji vieta deklaruota mokyklos aptarnavimo teritorijoje. Jei prašymų pradėti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį iš mokyklai priskirtos teritorijos gauta daugiau, nei mokykla gali priimti, atsižvelgiama į gyvenamosios vietos deklaravimo datą. Tarp tais pačiais metais deklaravusių gyvenamąją vietą asmenų prioritetas teikiamas dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, mokykloje jau besimokančių mokinių broliams ir seserims. Jei neįmanoma patenkinti visų prašymų, asmuo nukreipiamas į kitą mokyklą, vykdančią to paties lygmens programą

Mokyklą, kurioje pageidauja mokytis pagal vidurinio ugdymo programą, asmenys renkasi patys. Į mokyklą pirmumo prioriteto teise priimami asmenys, pageidaujantys tęsti mokymąsi pagal vidurinio ugdymo programą ir baigę joje pagrindinio ugdymo programą. Jei norinčiųjų yra daugiau nei laisvų mokymosi vietų, pirmiausia priimami asmenys, gyvenamąją vietą deklaravę Savivaldybės teritorijoje, atsižvelgiant į gyvenamosios vietos deklaravimo datą Savivaldybėje, taip pat prioriteto tvarka priimami asmenys, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, mokykloje jau besimokančių mokinių broliai ir seserys.

Planuojami klasių komplektai pagal programas

Klasė

Komplektų skaičius

Planuojamų priimti mokinių skaičius

Pagrindinio ugdymo programos II dalis

1 (9) gimnazijos klasė

2 (10) gimnazijos klasė

Vidurinio ugdymo programa

3 (11) gimnazijos klasė

4 (12) klasė

Gimnazijos uniforma

Santaros-apranga-2018 Merginoms I – IV kl. Pilkas švarkas; juodas sijonas ( du modeliai); juodos kelnės; Balti marškiniai; aksesuaras pasirinktinai (raudonai pilkos spalvos: kaklaskarė, peteliškė, kaklaraištis); papildomai galima įsigyti pilką bluzoną su mokyklos logotipu.

Vaikinams I – IV kl. Pilkas švarkas; juodos kelnės; balti marškiniai; aksesuaras pasirinktinai (raudonai pilkos spalvos: peteliškė, kaklaraištis); papildomai galima įsigyti pilką bluzoną su gimnazijos logotipu.

Gimnazijos uniformą galima įsigyti: 8 TO GO parduotuvėse: PLC MEGA, Islandijos pl. 32 arba PC MOLAS, K. Baršausko g. 66A.

Priėmimo komisija ir jos darbo reglamentas

Prašymas dėl priėmimo

Dokumentai, kuriuos reikia pristatyti į gimnaziją

Aptarnavimo teritorijų žemėlapis