Mokinių priėmimas

Informuojame, kad priėmimo į gimnaziją Kauno miesto elektroninėje erdvėje pradžia planuojama 2021 m. balandžio 1 d.
Popierinius prašymus galima pildyti gimnazijos raštinėje darbo dienomis 8.00 – 16.00 val. (prieš tai susitarus karantino metu), arba atsiųsti el.paštu santarosvm@santara.kaunas.lm.lt. Prašymo formą galite rasti čia.
Telefonas pasiteiravimui +370 61001201 darbo dienomis 8.00 – 17.00 val.

PRAŠYMO PADAVIMO DATA IR LAIKAS NETURI JOKIOS ĮTAKOS PRIIMTŲ ASMENŲ EILIŠKUMUI

Mokinių priėmimą į gimnaziją reglamentuoja Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 6 d. sprendimu Nr. T-33 “Dėl priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas  tvarkos aprašo patvirtinimo”. Norint susipažinti su aprašu spausti čia

Pirmumo teisė pradėti mokytis „Santaros“ gimnazijoje

Pradėti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį pirmumo teise priimami asmenys, kurių gyvenamoji vieta deklaruota mokyklos aptarnavimo teritorijoje. Jei prašymų pradėti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį iš mokyklai priskirtos teritorijos gauta daugiau, nei mokykla gali priimti, atsižvelgiama į gyvenamosios vietos deklaravimo datą. Tarp tais pačiais metais deklaravusių gyvenamąją vietą asmenų prioritetas teikiamas dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, mokykloje jau besimokančių mokinių broliams ir seserims. Jei neįmanoma patenkinti visų prašymų, asmuo nukreipiamas į kitą mokyklą, vykdančią to paties lygmens programą

Mokyklą, kurioje pageidauja mokytis pagal vidurinio ugdymo programą, asmenys renkasi patys. Į mokyklą pirmumo prioriteto teise priimami asmenys, pageidaujantys tęsti mokymąsi pagal vidurinio ugdymo programą ir baigę joje pagrindinio ugdymo programą. Jei norinčiųjų yra daugiau nei laisvų mokymosi vietų, pirmiausia priimami asmenys, gyvenamąją vietą deklaravę Savivaldybės teritorijoje, atsižvelgiant į gyvenamosios vietos deklaravimo datą Savivaldybėje, taip pat prioriteto tvarka priimami asmenys, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, mokykloje jau besimokančių mokinių broliai ir seserys.

Gimnazijos uniforma

Merginoms I – IV kl. Pilkas švarkas; juodas sijonas ( du modeliai); juodos kelnės; Balti marškiniai; aksesuaras pasirinktinai (raudonai pilkos spalvos: kaklaskarė, peteliškė, kaklaraištis); džemperis su mokyklos logotipu; papildomai galima įsigyti pilką megztinį su sagomis.

Vaikinams I – IV kl. Pilkas švarkas; juodos kelnės; balti marškiniai; aksesuaras pasirinktinai (raudonai pilkos spalvos: peteliškė, kaklaraištis); džemperis su mokyklos logotipu; papildomai galima įsigyti pilką megztinį su sagomis.

Gimnazijos uniformą galima įsigyti: 8 TO GO parduotuvėse: PLC MEGA, Islandijos pl. 32 arba PC Akropolis, Karaliaus Mindaugo pr. 49

Prašymas dėl priėmimo

Dokumentai, kuriuos reikia pristatyti į gimnaziją

Aptarnavimo teritorijų žemėlapis

Motyvacinio laiško forma

Priėmimo komisijos įsakymas

Priėmimo komisijos darbo reglamentas

ČIA GALITE PASIRINKTI

SOCIALINIŲ MOKSLŲ KLASĖ

• Pasirenkamasis dalykas „Tarptautiniai santykiai“

• Bendradarbiavimas su VDU ( paskaitos, susitikimai, diskusijos, forumai

• Projektas MEPA

• Tiriamieji nuodugnūs darbai

• Edukacinės išvykos.

LINGVISTINĖ KLASĖ

• Pasirenkamasis dalykas „Viešasis kalbėjimas“

• Goethes instituto projektas CLILIG@LITAUEN: integruoti vokiečių kalbos ir biologijos moduliai

• Tarptautinės partnerystės, Erasmus + projektai

• Kūrybinis rašymas, vertimai, kalbų laboratorijos programos.

TYRĖJŲ KLASĖ

• Pasirenkamasis dalykas „Tyrimų laboratorija“

• Supažindinimas su mokslo pasauliu vykdant eksperimentus

• Gamtos tyrimai laboratorijose (LSMU, ASU, KTU)

• Biologojos teorinės žinios gilinamos objektus matant su 3D technologija, fizikos – STEM laboratorijoje.

EKONOMIKOS – IT KLASĖ

• Pasirenkamasis dalykas „IT ir ekonomika“

• Bendradarbiavimas su KTU Ekonomikos fakultetu.

• Bendradarbiavimas su LJA, kuriant jaunąsias bendroves.

• Edukacinės išvykos į verslo įmones, bankus.

ČIA AUGINAME LYDERIUS!

PRAŠYMO PADAVIMO DATA  IR LAIKAS NETURI JOKIOS ĮTAKOS PRIIMAMŲ ASMENŲ EILIŠKUMUI

Informacija teikiama telefonu (837)377539, mob. +370 610 01201 arba el. paštu santarosvm@santara.kaunas.lm.lt