Svarbi informacija

SVARBI INFORMACIJA

„Santaros“ gimnazijoje  iki balandžio 30 d. organizuojamas nuotolinio ugdymo proceso organizavimo būdas. DOKUMENTAS
I-IV klasių mokiniai privalo jungtis į kiekvieną pamoką pagal tvarkaraštį Teams sistemoje. Pamokos metu mokytojai supažindins su pamokos tema, eiga ir užduotimis..
Dėl asmeninių konsultacijų mokantis nuotoliniu būdu, mokinys kreipiasi individualiai į dalykų mokytojus arba dalyvauja grupinėse konsultacijose pagal konsultacijų grafiką, esantį gimnazijos internetinėje svetainėje.
Neformalusis vaikų švietimas visoms amžiaus grupėms nuo 2020 spalio 26 dienos organizuojamas nuotoliniu būdu. I-IV klasių mokiniai, gaunantys nemokamą maitinimą, bus informuoti atskiru pranešimu dėl nemokamo maitinimo davinio atsiėmimo. Informuos socialinė pedagogė Jolanta Stankūnienė.
Ugdymo klausimais kreipkitės į mokyklos vadovus tel. 837 – 377539

Pasikeitus epidemiologinei situacijai, informuosime dėl tolimesnio ugdymo organizavimo. Sekite informaciją Mano dienynas sistemoje, gimnazijos internetinėje svetainėje, „Santaros“ gimnazijos Facebook paskyroje.

Pagarbiai,
Gimnazijos vadovai