Svarbi informacija

SVARBI INFORMACIJA

„Santaros“ gimnazijoje  iki gegužės 31 d. organizuojamas taikant kasdienio ir nuotolinio ugdymo proceso organizavimo būdas. DOKUMENTAS
I-III klasių mokiniai privalo jungtis į kiekvieną pamoką pagal tvarkaraštį Teams sistemoje. Pamokos metu mokytojai supažindins su pamokos tema, eiga ir užduotimis.

IV klasių mokiniams ugdymo procesas organizuojamas derinant kasdienį mokymo proceso organizavimo ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus. Dokumentas
Dėl asmeninių konsultacijų mokantis nuotoliniu būdu, mokinys kreipiasi individualiai į dalykų mokytojus arba dalyvauja grupinėse konsultacijose pagal konsultacijų grafiką, esantį gimnazijos internetinėje svetainėje.
Neformalusis vaikų švietimas visoms amžiaus grupėms nuo 2020 spalio 26 dienos organizuojamas nuotoliniu būdu. I-IV klasių mokiniai, gaunantys nemokamą maitinimą, bus informuoti atskiru pranešimu dėl nemokamo maitinimo davinio atsiėmimo. Informuos socialinė pedagogė Jolanta Stankūnienė.
Ugdymo klausimais kreipkitės į mokyklos vadovus tel. 837 – 377539
Pasikeitus epidemiologinei situacijai, informuosime dėl tolimesnio ugdymo organizavimo. Sekite informaciją Mano dienynas sistemoje, gimnazijos internetinėje svetainėje, „Santaros“ gimnazijos Facebook paskyroje.

Pagarbiai,
Gimnazijos vadovai