Projektai

Erasmus+ "Įtraukiojo mokymo(si) žinių gilinimas. Mokymasis visiems"

2022.10.01 startavo naujas ERASMUS+ projektas, skirtas stiprinti įtraukiojo mokymo(si) žinias mūsų Gimnazijoje. Projekto pavadinimas „Mokymasis visiems“, jo tikslas – gerinti įtraukiojo mokymosi diegimo galimybes. Projekto metu bus vykdomi mokytojų ir mokinių mobilumai, kurių metu bus gilinamos dalykinės ir minkštosios kompetencijos.

Reikalingi dokumentai ir šablonai: Spausti čia


 

Kviečiame mokytojus teikti paraiškas numatomam gegužės mėn. ( 2023.05- 07 – 2023-05- 12) 5 dienų mobilumui (darbo stebėjimas) Slovėnijoje. (Projektas „Įtraukiojo mokymo(si) žinių gilinimas. Mokymasis visiems“) Dokumentų pildymo terminas – 2023.03.10

Reikalingi dokumentai ir šablonai: Spausti čia


 

Kviečiame mokytojus ir mokinius teikti paraiškas numatomam spalio mėn. ( datos derinamos) 5 dienų mobilumui Slovėnijoje. (Projektas „Įtraukiojo mokymo(si) žinių gilinimas. Mokymasis visiems“) 

Dokumentų pildymo terminas – 2023.03.27

Reikalingi dokumentai ir šablonai: Spausti čia


 

Anglų kalbos MM V. Markevičienė

Erasmus+ "Lithuania meets Austria, Austria meets Lithuania"

Džiaugiamės, galėdami pristatyti naują Erasmus+ projektą, startavusį 2022 metų rugsėjį. Projektas „Lithuania meets Austria, Austria meets Lithuania“ sujungė mūsų Gimnaziją ir Amšteteno Šv. Pranciškaus mokyklą (Austrija), projekto tikslas – mokinių susipažinimas su abiejų šalių kultūromis iš arčiau.

Pirma projekto užduotis: Plačiau

Svarbi informacija išvykai: Plačiau

Projekto tęstinumas: Plačiau

Anglų kalbos MM V. Markevičienė

Kultūros kryžkelėse

Lapkričio mėnesį mūsų Gimnazijoje startavo naujas projektas “Kultūros kryžkelėse”, vykdomas kartu su JAV Šv. Pranciškaus katalikiška mokykla. Visą lapkritį vyko mokytojų susitikimai, konsultacijos, buvo derinami susitikimų formatas ir medžiaga.

Daugiau informacijos: https://www.santara.kaunas.lm.lt/projektai/kulturos-kryzkelese/ 

 

Tęsiamas projektinis darbas. 

Abiejų mokyklų mokiniai buvo suskirstyti į bendradarbiavimo grupes ir turėjo atlikti darbą pagal knygą „Prisiminimų lagaminas“. Tęsiant Holokausto temą 2 T mokiniai Martynas Geležiūnas ir Adrianas Bagdonavičius atliko projektinį darbą Holokausto atminimas Kaune.

Siekiant geriau supažindinti  mokinius iš JAV 1T mokinė Miglė Kertenytė pristatė kūrybinį darbą „Kauno gatvės menas“

https://youtu.be/81hPfGTkLJw

Migle Kertenyte 1t Street art work around Kaunas

Anglų kalbos MM V. Markevičienė

Dainos ir šokiai

Džiaugiamės, kad šiais mokslo metais tęsiame bendradarbiavimą su Černivci miesto licėjumi “Prestižas”. Šių metų projekto tema- “Dainos ir šokiai”. Projekto metu 

mokiniai ruoš kūrybinę medžiagą, pristatys Lietuvos muzikinę kultūrą, susipažins  su Ukrainos muzikine kultūra.

Daugiau informacijos: https://www.santara.kaunas.lm.lt/projektas-dainos-ir-sokiai/

Trečiasis projekto etapas: https://www.santara.kaunas.lm.lt/projektas-dainos-ir-sokiai-2/

Mūsų Gimnazija siunčia solidarumo žinutę mūsų partneriams iš Ukrainos.

Ukraina!Martyna Baliukaitė 3kl

 


 

Tęsiame darbą projekte “Dainos ir šokiai”. Šį kartą pristatėme tautinius kostiumus, o kad lengviau būtų papasakoti apie juos, pasidalinome mūsų gimnazijos mokinių nuotraukomis. Dėkojame “Santariečių” šokėjoms už sutikimą pabūti “modeliais”.

 

20220428_105615


 

 

Tarpkultūriniai ryšiai

Tradiciškai bendradarbiaujame su Amšteteno (Austrija) mokykla. Šiemet kartu vykdome naują projektą – tai projektas “Tarpkultūriniai ryšiai”. Projekto metu mokiniai susipažins su Austrijos ir Lietuvos kultūrų skirtumais. Gruodžio 14 dieną buvo organizuotas pirmas susitikimas (TEAMS platformoje). 

Daugiau informacijos apie projektą:  https://www.santara.kaunas.lm.lt/siemet-kartu-su-austrijos-mokykla-vykdome-nauja-projekta-tarpkulturiniai-rysiai/

PROJEKTINĖ GRUPĖ KELIAVO Į VIENĄ: Daugiau informacijos

 


Vykdydami projektą “Tarpkultūriniai ryšiai”, nusprendėme supažindinti Austrijos draugus su mums svarbiomis šventėmis atvirukų pagalba: dailės pamokų metu juos sukūrėme, o anglų kalbos pamokų metu parašėme paaiškinimus. Buvo labai smagu pamatyti, kai geriausi darbai, išsiųsti paštu, papuošė klasę Amšteteno ( Austrija) mokykloje. Dėkojame dailės mokytojai Editai už pagalbą.

IMG-20220318-WA0000 (1)


Iš Austrijos į Lietuvą – su meile ir šiluma!
Labai smagu, kai partnerystė tarp mokyklų perauga į šiltus draugiškus  santykius. Taip atsitiko ir su mūsų Austrijos partneriais- jie paruošė mūsų gimnazijai malonią staigmeną- gavome siuntinuką su sveikinimais Šv. Velykų proga! O projektinė grupė kartu su mokytoja džiaugėsi mokinių sukurtomis ir atsiųstomis gėlėmis- pavasario ir atgimimo simboliais! Gėlės papuošė anglų kalbos kabinetą.


Anglų kalbos MM V. Markevičienė

Anglų kalbos pamokos kitaip

Šiais mokslo metais tęsiame bendradarbiavimą su Prekybos ir Komercijos koledžu (Kijevo Universiteto padalinys). Pernai inicijuotas projektas “IQ cuisine” įkvėpė mus dalyvauti daugiakalbio (multilingual) klubo veiklose. Šiemet tęsiame šias veiklas ir dalinamės Kalėdų šventinio  hakatono akimirkomis bei paruoštu atviruku. Santariečiai pasidalino Kalėdinių tradicijų pristatymu.
Anglų kalbos MM V. Markevičienė
Sveikinimas: 
Литва_привітання

Erasmus+ "Kultūrų įvairovė"

Vykdydama Erasmus+ projekto „Projektų valdymas. Kultūrų įvairovė“ sklaidą, mūsų Gimnazijos anglų kalbos mokytoja V. Markevičienė viešėjo Heraklione PLAČIAU

2021-1-30 Startavo mokytojų kvalifikacijos tobulinimo projektas “Kultūrų įvairovė”. Kviečiame mokytojus teikti paraiškas mobilumams. Atkreipiame dėmesį, kad pateikiant paraišką, būtina užpildyti EUROPASS CV formą.

Skelbiama mokytojų erasmus+ stažuotės atranka Slovėnijoje.

kviečiame teikti paraiškas numatomam kovo 20 -25 dienomis mobilumui (darbo stebėjimas) slovėnijoje.

Skelbiama mokytojų erasmus+ stažuotės atranka Portugalijoje.

Kviečiame teikti paraiškas numatomam liepos 31 – rugpjūčio 5 dienomis mobilumui (kursai) Portugalijoje.

Skelbiama mokytojų erasmus+ stažuotės atranka Turkijoje.

Kviečiame teikti paraiškas numatomam rugsėjo mėn. ( 2022.09- 25 – 2022 -09- 30) 5 dienų mobilumui (darbo stebėjimas) Turkijoje.

Dokumentai pildymui:

Projekto etapai:

2022-02-14 – 2022-02-18 buvo sėkmingai įvykdytas pirmas projekto KA122-SCH-9BBA69C1 etapas. Plačiau.

2022-03-20 – 2022-03-25 buvo sėkmingai įvykdytas antras projekto KA122-SCH-9BBA69C1 mobilumas. Plačiau

2022-07-30 – 2022-08-05 buvo sėkmingai įvykdytas trečias projekto KA122-SCH-9BBA69C1 mobilumas. Plačiau

2022-09-19 – 2022-09-24 buvo sėkmingai įvykdytas ketvirtas projekto KA122-SCH-9BBA69C1 mobilumas. Plačiau

PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“ (NR. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų bei nuotolinio mokymo(si) aplinką.

 Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

 Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės, valstybinės bendrojo ugdymo mokyklos, švietimo pagalbos įstaigos, kolegijos ir universitetai.

 

Įgyvendinant projektą vykdomos šios veiklos:

  • Gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimas bei mokyklų aprūpinimas kompiuterine įranga nuotoliniam mokymui(si);
  • Gamtos mokslų ir technologijų dalykams mokyti įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimas;
  • Gamtos mokslų, technologijų, inžinerinio, menų ir matematinio ugdymo (STEAM) atviros prieigos centrų kūrimas.

Projektui įgyvendinti skirtos Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 24 065 118,47 eurų.

Erasmus + projektas " Hanse Buch"

Kauno ” Santaros ” gimnazija Erasmus + projekte ” Hanse Buch” dalyvauja nuo 2021 metų.  Dalyvaujančios šalys: Gesamtschule Emmerich am Rhein Emmerich / Vokietija/ Geschwister-Prenski-Schule   Lübeck/ Vokietija/, II Liceum Ogolnoksztalcace w Gdansku / Lenkija/, Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Harderwijk en omstreken Harderwijk / Nyderlandai/ ir MUNICIPALITY OF HAFNARFJORDUR Iceland Hafnarfjordur / islandija/.

Daugiau informacijos

Projektinė grupė

projektine grupe